KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8526378
nr 852 6378
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färgetsning, Enrico Baj (1924-2003), figur, signerad, XVI/XXV, motivets mått: 24x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:54:09
300 kr
800 kr
400 kr
500 kr
700 kr
ledande budet*
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj